Absolventi se budou fotit na tablo

Milí rodiče,

dne 2. 5. se budou absolventi naší MŠ fotit. Fotografie budou vystaveny na tablu naší MŠ V Galerii Přerov, kde se pořádá každoroční soutěž „O nejlepší tablo“.

Bližší informace k focení:

-       začínáme cca v 8 hodin (prosíme, přijďte včas)

-       focení probíhá v prostorách MŠ a fotí se pouze absolventi na portrétovou fotografii

-       děti mohou přijít do MŠ již oblečené do slušného oblečení = decentní barevnost, bez potisku na přední straně

-       cena fotografií = 140 Kč (2 Ks budou předány rodičům, jedna fotografie zůstává na tablu školy)

Bližší informace Vám zodpoví paní učitelky J .

V případě nesouhlasu s pořízením fotografií či jejich vystavení se zákonní zástupci obracejí na ředitelku školy!