Distanční vzdělávání

 Milí rodiče a zákonní zástupci,

od 1. 3. 2021, kdy byly usnesením vlády ČR uzavřeny všechny mateřské školy, zahajujeme distanční výuku pro děti v posledním povinném roce předškolního vzdělávání. Pro tyto děti je důležitá systematická příprava na vzdělávání v základní škole, do níž za několik měsíců nastoupí. Na základě jednotlivých oblastí školní zralosti dětí průběžně sestavujeme konkrétní aktivity tak, aby cíleně rozvíjely např. grafomotoriku, matematické představy, čtenářskou pregramotnost, sluchové vnímání apod. Rodiče dětí jsou povinni nabídku distanční výuky využívat a konzultovat plnění s učitelkami.

Pro pravidelné zasílání souboru aktivit si napište na email: Msradostdistancnivyuka@seznam.cz

Splněné úkoly odešlete zpět emailem (např. vyfocené), nebo podepsané vložte do poštovní schránky v MŠ. Pokud nemáte možnost tisku, je možné vyzvednout si připravené materiály v naší MŠ v papírové formě. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat i telefonicky.

Věříme, že připravené aktivity budou pro děti přínosem i zábavou. Uvedené básničky, písničky i cvičení budeme s dětmi po návratu do běžného provozu opakovat a navážeme na následující témata TVP (Třídního vzdělávacího plánu).

 

                                                                                               Těšíme se na brzké shledání!


Novinky na email

Pokud zadáte váš email, budeme vám zasílat aktuality a novinky. Pro zrušení odebírání novinek také napište váš email a klikněte na tlačítko zrušit.

Adresa:
Mateřská škola Radost
Kozlovská 44, 750 02 Přerov I-Město

Zřizovatel:
Statutární město Přerov
Přerov, Bratrská 34,, 750 11 Přerov I-Město

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Mateřská škola Radost Přerov, design a kód wedipa.com

Odkazy