Doplňující informace k otevření MŠ

prosíme o spolupráci při znovuotevření MŠ:

1) První den nástupu dítěte do MŠ je nutné doložit podepsané prohlášení a souhlas zákonného zástupce (formuláře jsou vloženy na webových stránkách MŠ). Případně u vstupu do MŠ budou k dispozici prázdné formuláře.

3) Do MŠ přineste čisté oblečení. Věci, které zůstaly ve třídách, Vám budou vloženy do šaten. Nezapomínejte, že se budeme snažit pobývat s dětmi na zahradě, proto přizpůsobte oblečení dětí aktuálnímu počasí.

4) Úplatu za předškolní vzdělávání, prosíme, zaplaťte v hotovosti v ředitelně MŠ do 27. 5. 2020.  Z důvodu provedení vratky za měsíc březen, bude částka ponížena.

5) Vstup externích osob do budovy MŠ je omezen. Doprovod dětí nevstupuje do tříd ani koupelen. V případě nutnosti řešit nějaké záležitosti, prosíme, využívejte telefonní kontakt: 581 202 363

Děkujeme.

Těšíme se na Vás