Informace pro rodiče nově přijatých dětí

Informace pro rodiče nově přijatých dětí:

Schůzka pro rodiče nově přijatých dětí se bude konat 25. 8. 2020 v 15:30 v I. oddělení (u vstupu po levé straně).

Doporučujeme zúčastnit se bez dětí. Prohlídku školky je možné domluvit individuálně koncem měsíce srpna.

Program schůzky:

·        Představení personálu

·        Seznámení s organizací MŠ, administrativou, ŠVP

·        Důležité body školního řádu (režim dne, omlouvání dětí, platby, aj.)

·        Zodpovězení dotazů a případné doplnění administrativy

Mluvte se svými dětmi o vstupu do mateřské školy, veďte je k samostatnosti při sebeobsluze či hygieně (samozřejmě do školky jdeme bez plínek), usnadníme si tak adaptaci.

Vězte, že se na Vás paní učitelky těší a pokud budete mít jakékoli dotazy, nebojte se na nás obrátit.

Přejeme klidné prázdniny a pevné zdraví.

Na shledanou v srpnu J

Kolektiv MŠ Radost