Nouzový stav související s epidemií koronaviru COVID – 19

z magistrátu města Přerova nám přišly následující informace a pokyny:

Sdělujeme Vám, že na základě usnesení bezpečnostní rady města zůstávají mateřské školy zřizované Statutárním městem Přerov zatím nadále v provozu, pokud nedojde k zásadní změně stávající situace.

Mateřské školy však nebudou přijímat děti s projevy akutního respiračního onemocnění – kašel, rýma, zvýšená teplota.

Při příchodu dítěte do mateřské školy bude provedeno měření aktuální teploty dítěte, které se bude opakovat i během dne.

V případě změny zdravotního stavu Vašeho dítěte, budete telefonicky vyzvání k okamžitému vyzvednutí dítěte z MŠ.

O případných dalších změnách v organizaci provozu mateřské školy Vás budeme informovat.