Pomozte nám vyhrát soutěž: O nejlepší tablo mateřských škol Galerie Přerov

 Pomozte nám vyhrát soutěž: O nejlepší tablo mateřských škol Galerie Přerov

 

 

Hlasování probíhá prostřednictvím hlasovacích kartiček, které budou k dostání na infostánku Galerie Přerov v období od 1. 6. 2019 do 19. 6. 2019. Při hlasování je nutné vyplnit kontaktní údaje hlasujícího. Každý jednotlivec může hlasovat pouze jednou. Nezletilý hlasující může hlasovat pomocí e-mailové adresy svého zákonného zástupce, musí však do registrační kartičky za své jméno uvést svůj věk. Na jednu e-mailovou adresu dospělého hlasujícího mohou hlasovat dva nezletilí. Za neplatný je považován každý hlas se shodnou e-mailovou adresou a jménem. Hlasující vysloveně souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn v případě výhry v souladu s § 84 a § 85 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, užít bezplatně jméno, příjmení, obrazové snímky účastníka v médiích (včetně internetu a sociálních sítí), propagačních a reklamních materiálech organizátora, a to výhradně v souvislosti s touto akcí a dále rovněž v souvislosti s ostatními poskytovanými službami, a to po dobu 3 let od ukončení soutěže.

Hlasovat o speciální cenu Galerie Přerov bude možné na Facebooku Galerie Přerov. Zde bude umístěno soutěžní album s fotografiemi tabel a popiskem o soutěžícím. Hlasování proběhne pomocí komentářů. Fotografie s největším počtem korektních odpovědí v komentářích na danou soutěžní otázku se stane vítězem.


Novinky na email

Pokud zadáte váš email, budeme vám zasílat aktuality a novinky. Pro zrušení odebírání novinek také napište váš email a klikněte na tlačítko zrušit.

Adresa:
Mateřská škola Radost
Kozlovská 44, 750 02 Přerov I-Město

Zřizovatel:
Statutární město Přerov
Přerov, Bratrská 34,, 750 11 Přerov I-Město

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Mateřská škola Radost Přerov, design a kód wedipa.com

Odkazy