Úplata za předškolní vzdělávání

 ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

 

Vážení rodiče,

v důsledku uzavření mateřských škol zřizovaných statutárním městem Přerov s platností od 19. 3. 2020 do odvolání, dochází za měsíc březen ke snížení výše úplaty za předškolní vzdělávání v poměrné částce vzhledem ke dnům provozu.

 

V případě naší mateřské školy tedy výše měsíční úplaty 330,- Kč bude snížena za březen 2020 na 195,- Kč.

(V provozu byla MŠ 13 dnů, uzavřena 9 dnů).

 

Vzniklý přeplatek 135,- Kč Vám bude vrácen hotově, formou vratky, po obnovení provozu MŠ.

 

Současně Vás všechny prosím, na základě rozhodnutí včerejšího zasedání Rady města Přerova, o zastavení následných bezhotovostních plateb školného z Vašich účtů. Nikdo nedovede odhadnou vývoj situace, jak dlouho tento nouzový stav bude trvat.

 

Na měsíc duben nebudou probíhat srážky z účtů za stravu Vašich dětí. V případě obnovení provozu by stravné bylo hrazeno mimořádně hotovostně, prostřednictvím mateřské školy (nikam byste nemuseli jezdit).

 

 

Přeji pevné zdraví a hodně sil zvládnout vzniklou nelehkou situaci


Novinky na email

Pokud zadáte váš email, budeme vám zasílat aktuality a novinky. Pro zrušení odebírání novinek také napište váš email a klikněte na tlačítko zrušit.

Adresa:
Mateřská škola Radost
Kozlovská 44, 750 02 Přerov I-Město

Zřizovatel:
Statutární město Přerov
Přerov, Bratrská 34,, 750 11 Přerov I-Město

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Mateřská škola Radost Přerov, design a kód wedipa.com

Odkazy