Úplata za předškolní vzdělávání

ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

v důsledku uzavření mateřských škol zřizovaných statutárním městem Přerov s platností od 19. 3. 2020 do odvolání, dochází za měsíc březen ke snížení výše úplaty za předškolní vzdělávání v poměrné částce vzhledem ke dnům provozu.

V případě naší mateřské školy tedy výše měsíční úplaty 330,- Kč bude snížena za březen 2020 na 195,- Kč.

(V provozu byla MŠ 13 dnů, uzavřena 9 dnů).

Vzniklý přeplatek 135,- Kč Vám bude vrácen hotově, formou vratky, po obnovení provozu MŠ.

Současně Vás všechny prosím, na základě rozhodnutí včerejšího zasedání Rady města Přerova, o zastavení následných bezhotovostních plateb školného z Vašich účtů. Nikdo nedovede odhadnou vývoj situace, jak dlouho tento nouzový stav bude trvat.

Na měsíc duben nebudou probíhat srážky z účtů za stravu Vašich dětí. V případě obnovení provozu by stravné bylo hrazeno mimořádně hotovostně, prostřednictvím mateřské školy (nikam byste nemuseli jezdit).

Přeji pevné zdraví a hodně sil zvládnout vzniklou nelehkou situaci