Výdej obědů po dobu uzavření MŠ

Všechny naše děti mají- po dobu uzavření MŠ- právo na odběr obědů ze školní jídleny
- pouze hlavní jídlo bez svačinek, příplatek 7,- Kč za jednorázovou nádobu.

Podle rozhodnutí MŠMT po dobu uzavření mateřských škol v době pandemie mají všechny děti v mateřské škole nárok na dotovanou stravu.

Oběd si mohou rodiče dětí vyzvednout ve školní jídelně Kozlovská 44, Přerov (hlavní vchod do jídelny z hlavní cesty), a to v době od  10.30 – 11.30 hodin.

Oběd se vydá do jednorázových krabiček, které dodá školní jídelna. Ne do vlastních nádob! Cena krabiček, ve které jídlo převezmete, je 7,- Kč/ks.

V současné době jsou všechny děti ze stravy odhlášeny. Přihlásit (nebo naopak odhlásit) stravu si můžou rodiče dítě den předem do 12.00 hodin ve školní jídelně Kozlovská 44
na tel.čísle: 581 204 095.