Zápisy dětí do prvních tříd

 Zápisy dětí do přerovských prvních tříd

 

Zápisy dětí do přerovských prvních tříd se kvůli nouzovému stavu nebudou v plánovaném termínu – tedy v pondělí 6. a v úterý 7. dubna – konat. Odbor sociálních věcí a školství přerovského magistrátu čeká na pokyn Ministerstva školství, pak vypíše nové termíny zápisů.   


Děti, které do konce srpna letošního roku oslaví šesté narozeniny, se přijdou k povinné školní docházce zapsat zřejmě až v květnu. „Očekáváme, že k zápisu přijde asi 470 předškoláků – až skončí nouzový stav vyhlášený kvůli nebezpečí nákazy koronavirem, budeme rodiče informovat o novém termínu,“ řekl náměstek přerovského primátora Petr Kouba. Informace najdou zákonní zástupci na úřední desce magistrátu, na webu města, na nástěnkách mateřských škol a zveřejněny budou také v médiích.  

 

Zápisy dětí do mateřských škol, které se konají tradičně v květnu, prozatím v ohrožení nejsou.   


Zdroj: https://www.prerov.eu/cs/magistrat/tiskove-centrum/tiskove-zpravy-2020/tz-brezen-2020/skoly-zustavaji-zavrene-i-pro-budouci-prvnacky-zapisy-se-odkladaji.html


Novinky na email

Pokud zadáte váš email, budeme vám zasílat aktuality a novinky. Pro zrušení odebírání novinek také napište váš email a klikněte na tlačítko zrušit.

Adresa:
Mateřská škola Radost
Kozlovská 44, 750 02 Přerov I-Město

Zřizovatel:
Statutární město Přerov
Přerov, Bratrská 34,, 750 11 Přerov I-Město

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Mateřská škola Radost Přerov, design a kód wedipa.com

Odkazy