https://www.high-endrolex.com/46 , Mateřská škola Radost Přerov

Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Název projektu: MŠ Radost- Šablony III
Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_080/0022512

Projekt je realizován z výzvy č. 02_20_080 pro Šablony III – MRR v prioritní ose 3.

Doba realizace projektu: 1.9.2021 – 30.6.2023
Projekt je zaměřen na personální podporu, osobnostně profesní rozvoj pedagogů mateřské školy, na podporu rozvojových aktivit v mateřské škole a na spolupráci s rodiči dětí.

Nastavené šablony:

Školní asistent – personální podpora MŠ
Cílem aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu – školního asistenta mateřské škole. Aktivita umožňuje vyzkoušet a na určité období poskytnout větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem, resp. dětem, u kterých je předpoklad, že budou ohroženy školním neúspěchem po jejich nástupu do základní školy.

Sdílení zkušeností pedagogů z různých škol prostřednictvím vzájemných návštěv
Cílem je podpořit pedagogy mateřské školy v rozvoji kompetencí pro podporu individuálního přístupu k dětem, ve zvyšování kvality jejich každodenní práce při vzdělávání a výchově heterogenní skupiny dětí, a to prostřednictvím vzájemné výměny zkušeností mezi pedagogy z různých škol.

Projektový den ve škole
Cílem aktivity je rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti přípravy a vedení projektového vzdělávání, které vede k rozvoji osobních a sociálních kompetencí dětí, podpoře individuálního přístupu k dětem a práci s heterogenní skupinou.

Soubor ke stažení /

Stáhnout