https://www.high-endrolex.com/46 , Aktuality, Úvod, Mateřská škola Radost Přerov

Projekt MŠ Radost – Šablony II

 Projekt MŠ Radost – Šablony II, reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0015420 je zaměřen na témata personální podpora, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, podpora rozvojových aktivit ve škole, spolupráce s rodiči dětí, spolupráce s veřejností.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je finanční podpora mateřské školy za účelem zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ, zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy pedagogů a rozvoj spolupráce mezi školou, rodiči a odbornou veřejností.


Soubor ke stažení /  

Stáhnout

Novinky na email

Pokud zadáte váš email, budeme vám zasílat aktuality a novinky. Pro zrušení odebírání novinek také napište váš email a klikněte na tlačítko zrušit.

https://www.high-endrolex.com/46

Adresa:
Mateřská škola Radost
Kozlovská 44, 750 02 Přerov I-Město

Zřizovatel:
Statutární město Přerov
Přerov, Bratrská 34,, 750 11 Přerov I-Město

Všechna práva vyhrazena (c) 2014 Mateřská škola Radost Přerov, design a kód wedipa.com

Odkazy